Logo

TRAKTOR NEW HOLAND G-170

Број на оглас: 2402225 | Објавен на: 06.06.2017, 20:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e vo odlicna sostojba.
Lice za kontakt Slobodan telefon 070 733 223

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач