Logo

bmw x5 3.0 disel Mpacket 2003 god,full..moze zamena

Број на оглас: 2402251 | Објавен на: 25.07.2017, 18:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: 8.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


bmw x5 3.0 disel m packet
god 2002-3
full oprema
klima
abs
Servo
airbag
centrallna
audio cd
dvd
navi
telefon
euro kuka
al felni
novi gumi
servisirano komplet ulje filtri
siber
registrirano cella godina
vredi da se vidi
moze zamena
auto plac

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 idrizi

Потврден огласувач