Logo

se prodava

Број на оглас: 2402252 | Објавен на: 23.02.2017, 18:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 300 m²

Цена: 111 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


hitno se prodava mozna e i zamena za bilo sto..cena po dogovor

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 марика