Logo

Novi Samsung Galaxy A3 - 2016

Број на оглас: 2402271 | Објавен на: 24.03.2017, 13:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: A3 2016

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Продавам Samsung Galaxy A3 - 2016 нов неотакуван - NEVERLOCK

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач