Logo

motokultivator freza

Број на оглас: 2402354 | Објавен на: 22.03.2017, 19:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba ispraven

zafatnina 80cm

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 Zanko

Потврден огласувач