Logo

Ford Focus

Број на оглас: 2402444 | Објавен на: 21.03.2017, 12:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 2.590 € 2.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford focus 1.8td top sostojba, registrirana do dekemvri, 4 letni gumi i 4 zimski so bandasi.

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 lindi