Logo

AUDI A3 1.9 110

Број на оглас: 2402750 | Објавен на: 09.08.2017, 04:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.500 €
2.600 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi A3 1.9 110ks 1999god napraven celosen servis site filtri ulje rebrasti kais vodna pumpa registrirana e do maj 2018 4 novi gumi napolnet e freon na klima vredi da se vidi !

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Dario

Потврден огласувач