Logo

nov reflektor eftino

Број на оглас: 2402817 | Објавен на: 21.06.2017, 06:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


se prodava nov reflektor ne koristen kontakt 070200542

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 ivan