Logo

Mlin za melenje kakao pogaca (cekicar)

Број на оглас: 2402892 | Објавен на: 24.02.2017, 09:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Kapacitet 1Ton\h
vo rabotna sostojba

Contact: 070 240 613

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Flaki