Logo

Masina za tulumbi

Број на оглас: 2402895 | Објавен на: 07.03.2017, 15:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Vo rabotna sostojba, koristena samo edna godina.

Contact: 070 240 613

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Flaki