Logo

Furna elektricna za pecenje kolaci i drugi peciva

Број на оглас: 2402896 | Објавен на: 24.02.2017, 09:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Вид на оглас: Се продава


Furna elektricna za pecenje kolaci i drugi peciva, ima i kotel za parea vgradena vo furnata, so edna kolicka.

Imame i po golema od ova.

Contact: 070 240 613

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Flaki