Logo

MERCEDES C220 CDI

Број на оглас: 2402906 | Објавен на: 28.03.2017, 23:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c220 cdi
2002 godina uvezen od ch
Parkink senzori napred i nazad
Shiber
Klima
Tel.070-776-810

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 IMT 539 traktor