Logo

Suzuki GSX-R 750

Број на оглас: 2403445 | Објавен на: 29.05.2017, 12:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Спортски

Година: 2007

Модел: GSX-R 750

Километри: 25000

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Suzuki GSX-R 750 so napraven komplet servis.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Suzuku

Потврден огласувач