Logo

Женски часовник

Број на оглас: 2403519 | Објавен на: 07.07.2018, 16:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


Нов женски часовник со датум daybird со кожно ремче. Работи на батерија.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Иван