Logo

Se izdava namesten trosoben stan (pelagonka 2)

Број на оглас: 2403522 | Објавен на: 28.04.2017, 14:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Греење: Централно

Спрат: 11 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 150 € Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava namesten trosoben stan vo najstrog centar (pelagonka 2). Povolno

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 AAA

Потврден огласувач