Logo

PROFESIONALEN TOSTER

Број на оглас: 2403566 | Објавен на: 24.02.2017, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Profesionalen Toster Mnogy Malku Koristen I Fritezi Za toplenje Pomfrit Tosterot e 150 evra Fritezata 50 poise Info Na tel 078216879 baze...

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Ljupcho