Logo

SE PRODAVA MIKSER

Број на оглас: 2403610 | Објавен на: 20.03.2017, 20:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 50litarski mikser za testo cena pobolna

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 OGLASI

Потврден огласувач