Logo

STIROPOR

Број на оглас: 2403803 | Објавен на: 21.02.2019, 17:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 115 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


5cm 115den m2 17kgr
8cm 185den m2 17kgr
10cm 235den m2 17kgr

lepak siv extra stirokol 25kg 200den mk
lepak bel extra stirokol 25kg 220den mk

lepak bel MARMODOM 25kg 295den gr
lepak siv ceresit 83 25kg 270den srb
lepak siv bekament 25kg 260den srb
lepak siv jub 25kg 305den slo

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 oki

Потврден огласувач