Logo

Herbalife MKD

Број на оглас: 2403980 | Објавен на: 23.04.2017, 00:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Ослабување и Исхрана

Вид на оглас: Се продава


Високо квалитетните производи и програми на Herbalife нудат

Успешно контролирање на тежината за да ја постигнете фигурата којашто отсекогаш сте ја посакувале.
Подобрена исхрана со таргетирани додатоци.
Зголемена лична нега со наградени производи за убавина.
Финансиска награда преку деловните можности на Herbalife.

Создадени на научна основа за поголем успех

Иновативните производи на Herbalife се создадени од научници, доктори и диететичари. Формулите инспирирани од природата овозможуваат животот во благосостојбата да Ви биде на дофат, а ветувањето за докажана деловна можност претставува награда за Вашиот финансиски успех.

Експерти на кои можете да им верувате

Советодавниот одбор за исхрана на Herbalife е движечката сила зад водечкиот успех на Herbalife индустријата. Овој тим од почитувани научници раководи со развојот на производите на Herbalife преку истражување и тестирање на производите со цел квалитетот на нашиот производ да ги задоволи највисоките стандарди во индустријата.

Поддршка на која можете да сметате

Со тим од над 2 милиони Независни Дистрибутери кои продаваат производи на Herbalife во 83 земји низ светот (и заработка од малопродажба од 4.3 милијарди USD за 2010 година), може да бидете сигурни дека секогаш ќе ја имате потребната помош за да ги остварите Вашите цели. Кога ќе бидете подготвени да го промените својот живот, Herbalife гордо ќе Ве поддржува на секој чекор од патот:

• за задоволување на Вашите потреби за исхрана, намалување на тежината и лична нега
за да научите повеќе за нашите деловни можности

Со квалитетните прозиводи на Herbalife и поддршката од експертите на многу едноставен начин ќе изгледате и ќе се чувствувате одлично, а животот ќе го живеете на најдобар можен начин. Откријте ги производите на Herbalife и откријте го животот во благосостојба.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Herbalife

Потврден огласувач