Logo

СЕ ИЗДАВА СТАН - ТОП ОПРЕМЕН

Број на оглас: 2404292 | Објавен на: 08.01.2018, 17:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 83 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Луксузен

Лифт: Да

Година на градба: 2015

Број на балкони: Тераса + 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југозапад

Цена: 300 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ИЗДАДЕН ИЗДАДЕН ИЗДАДЕН
Се издава нов трособен(две спални+две тераси) комплет опремен стан во новата зграда на К'рмзов на 5 мин од центарот на градот.
Станот има сопствено центарално грење на гас и сите потребни уреди
Максимално енергетски ефикасен, целиот стан е со ЛЕД осветлување и сите уреди се енегетска класа А и А+
Може и на подолг рок, не е за фамилија со мали деца
....и сопствени две паркинг места во подземна гаража

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач