Logo

Алфа 70 фаворит екстра квалитет

Број на оглас: 2404336 | Објавен на: 04.12.2020, 08:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Печка на цврсто гориво „Алфа 70 фаворит“ со рерна и еден плех во неа,челични плочи во два дела,отвор за ќунци странично и на површина, големо ложиште и регулатор за воздух што допринесува да го задржи жарот преку ноќ, капацитет на загревање до 50 м2, одличен за сместување во мали кујни, термостат за контрола на температура во рерна.

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Meni

Потврден огласувач