Logo

СЕ ПРОДАВА НИВА ПОД СИСТЕМ ЗА НАВОДНУВАЊЕ

Број на оглас: 2404494 | Објавен на: 04.08.2017, 12:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 12000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива над село Хаџиматово, непосредно до системот за наводнување. Погодна за секакви земјоделски насади.

 Свети Николе    Општина: Лозово

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач