Logo

Se prodava plac na odlicna lokacija

Број на оглас: 2404644 | Објавен на: 27.06.2018, 07:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 420 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam plac vo nas. Dracevik (vo blizina na socijalnata zgrada) na ul "Gjorce Petrov".Placot e so plateni komunalii. Cenata e povolna

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Daniel