Logo

Pecka za pici

Број на оглас: 2404676 | Објавен на: 28.05.2017, 21:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 370 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Malku koristena, kombinacija na plin i struja.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач