Logo

Pecka za pici

Број на оглас: 2404683 | Објавен на: 10.06.2018, 18:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava elektricna pecka za pici.pecka za pici.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач