Logo

velosiped

Број на оглас: 2404706 | Објавен на: 25.09.2017, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €
Цената е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


prodavam odlichno sochuvan velosiped. Cenata e fiksna(220E) i nema da prifatam dr predlozi
078 726 069

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Toshe

Потврден огласувач