Logo

СЕ ПРОДАВА SUZUKI GSXR 600 МАКСИМАЛНО СОЧУВАН !

Број на оглас: 2404877 | Објавен на: 20.03.2017, 19:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Спортски

Година: 2009

Модел: GSXR 600

Километри: 15000

Цена: 5.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА SUZUKI GSXR 600 МАКСИМАЛНО СОЧУВАН !! СО ОРИГИНАЛНА КИЛОМЕТРАЖА 19 000 km, НА МК ТАБЛИЦИ И РЕГИСТРИРАН. БЕЗ ЗАМЕНА ! krajna cena

тел: 076 - 559 -655

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 risto