Logo

Audi Q7 Quattro 7sedista

Број на оглас: 2404938 | Објавен на: 29.03.2017, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Q 7

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 16.500 € 18.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


194 iljadi pominati,reg do 12.2017 ,cenata e za kes( ima prostor za pregovaranje )a za zamena 20 000 Eu ,Dajte ponuda

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Audi Q7

Потврден огласувач