Logo

se prodava mobilen koristen samo 1 mesec

Број на оглас: 2404952 | Објавен на: 31.08.2017, 18:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lenovo

Модел: S 850

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци

Вид на оглас: Се продава


telefon vo ekstra stostojba so mnogu dobri specifikacii 1 eden sim kartica


informacii na tel:070/294-542 Martin

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 bobi

Потврден огласувач