Logo

Fiat uno 1998

Број на оглас: 2404966 | Објавен на: 27.03.2017, 09:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Uno

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 850 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat uno1.0 vo odlicna vozna sostojba registeirano do 28.04 2017 so mala potrosuvacka, aluminiumski bandasi novi gumi.Kontakt mob 077525361

 Гостивар    Општина: Маврово и Ростуша

Прати Е-Маил

 Dragan