Logo

PEUGEOT 107 1.4 HDI 2006 God

Број на оглас: 2404997 | Објавен на: 20.03.2017, 10:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 107

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PEUGEOT 107 1.4 HDI 2006 God DIZEL UVEZENA OD SVAJCARIJA DONESENA SO VOZENJE NOVI GUMI MICHELIN. DVA KLUCA, KLIMA,ELEKTRIKA NA DJAMOVI CISTO NOVA KOLA .INFORMACII NA TEL. 078 333 173

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 boban

Потврден огласувач