Logo

Traktor I M T 558.

Број на оглас: 2405028 | Објавен на: 27.06.2017, 21:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.450 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktor I M T 558 vo odlicna sostojba I prikolka za nosenje drva.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Vlatko

Потврден огласувач