Logo

MERIDA CYCLO CROSS 100 2017

Број на оглас: 2405255 | Објавен на: 20.03.2017, 22:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 420 €

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


NOV!!!
CLARIS 2X8
VISINA 51cm S/M
CENA 420e FIXNO!

078276667

Огласи од: Goran

Goran

Велес

Станете Премиум член

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 ....

Потврден огласувач