Logo

OPEL ZAFIRA 2006 god 1.9 150 ks

Број на оглас: 2405265 | Објавен на: 21.03.2017, 01:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Цена: 5.199 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Zafira 1.9 , dizel , 2006 god , 150 KS , so realni 190 000 km uvezena od Svajcarija.

HITNO

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Dashko

Потврден огласувач