Logo

CITROEN BERLINGO 2007GOD 1.6HDI FUL

Број на оглас: 2405393 | Објавен на: 23.04.2017, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Berlingo

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Цена: 4.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2007god
1.6hgi 90ks
Klima abs Air bag
Servo volan so podesuvanje
El na prozori
El na retrovizori
Centralna brava
Novi gumi
Nov akomulator
Metalic boja

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 dvd

Потврден огласувач