Logo

opel vektra dizel

Број на оглас: 2405552 | Објавен на: 16.04.2017, 10:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel vektra 2.0 dizel vo odlicna sostojba ekonomicna i mnogu odrzana.cena po dogovor

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Dusan

Потврден огласувач