Logo

СЕ ПРОДАВА КВАЛИТЕТНА РАКИЈА

Број на оглас: 2405585 | Објавен на: 08.09.2018, 19:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА КВАЛИТЕТНА РАКИЈА ПРОИЗВЕДЕНА ОД КВАЛИТЕТНИ СОРТИ НА ГРОЗЈЕ ХАМБУРГ И ВРАНЕЦ ОД МЕШЕИШКИОТ РЕГИОН. ПОГОДНА ЗА СЕКОЈА НАМЕНА: СВАДБИ, КРШТЕВКИ, РОДЕНДЕНИ, СЛАВИ, ИЗЛЕТИ, ДОМАШНИ ВЕСЕЛБИ. РАКИЈАТА Е 100% ЧИСТА, ДА НЕ СЕ ГРИЖИТЕ.

ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ 070/304-240 ИЛИ 046/260-221.
070/304-240
070/304-240
070/304-240

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Бранко

Потврден огласувач