Logo

ford eskort 1.3 benzin

Број на оглас: 2405768 | Објавен на: 24.03.2017, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Цена: 800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e vo ispravna sostojba pali vozi
registrirana cela godina za poveke informaci kontak tel:072556739

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 AUDI