Logo

GT AVALANCHE 3.0 DISK

Број на оглас: 2405776 | Објавен на: 26.03.2017, 15:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 270 € Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Продавам Gt Avalanche 3.0 Disk, екстра планински велосипед доста издржлив. Велосипедот е доста зачуван, сликите се од моменталната состојба, се продава без багажникот.

Големина на рамот L.

Components

Амортизер: SR Suntour XCM, 100mm travel

Кочници: Tektro IO, mechanical-disc

Менувачи: Shimano Alivio

Педала: ATB platform

Касета: Shimano, 8-speed: 11-32

Седло: WTB Speed V

Стем: GT ATB

Рамка: Aluminum

 Кичево

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач