Logo

TOP YUGO VO FABRICKA SOSTOJBA PRVA BOJA REG.

Број на оглас: 2405910 | Објавен на: 04.04.2017, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 55

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


YUGO TEMPO 1.1 SO REALNI KILOMETRI KUPENO OD PRV GAZDA,NEMA SKAPANO,PRVA BOJA,IZDUVNOTO CREVO NE E IZVADENO ISTO KAKO NA SLIKITE

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Martin

Потврден огласувач