Logo

FREZA MALKU RABOTENA SKORO NOVA

Број на оглас: 2405950 | Објавен на: 02.06.2017, 16:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 19.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


FREZA MALKU RABOTENA I DOMAKINSKI CUVANA 5.7 kojnski sili

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 blaze

Потврден огласувач