Logo

Mercedes E270 CDI registriran do 11 2017

Број на оглас: 2406035 | Објавен на: 17.08.2017, 20:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 270

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2017

Сила на моторот: 25 kw / 34 ks

Цена: 5.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesot e socuvan ispraven ful oprema bez maana dojdete probajte i uverete se!

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Delcevo

Потврден огласувач