Logo

Pioneer kasetofon so CD charger

Број на оглас: 2406047 | Објавен на: 21.04.2017, 16:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Pioneer kasetofon so CD charger.
Cenata po dogovor.
Po detalni info na: 078287954

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Sali

Потврден огласувач