Logo

Bandazi 17 5x112

Број на оглас: 2406099 | Објавен на: 27.03.2017, 11:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


16 5x112 Avangard
Bandazite se vo odlicna sostojba ne se vareni ne se krivi nitu farbeni.
Moze da se vidat vo sekoe vreme

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 VW

Потврден огласувач