Logo

Dukan vo Glisic-Kavadarci

Број на оглас: 2406112 | Објавен на: 01.08.2020, 21:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 96 m²

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam gukan na vlezot vo Glisic- Kavadarci ul.27 mart br 3

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Baze

Потврден огласувач