Logo

LG 19 inch

Број на оглас: 2406133 | Објавен на: 21.04.2017, 16:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava monitor LG 19inch vo ispravna sostojba...
KONTAKT NA:
075 689 973
075 689 973
075 689 973
075 689 973
075 689 973

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач