Logo

Komandi za korpa

Број на оглас: 2406139 | Објавен на: 24.04.2017, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Komandite se ispravni i komplet so creva. Tel za kontakt 078/310-027 vlatko

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач