Logo

Pnevmatsko rastegnuvanje na sito

Број на оглас: 2406172 | Објавен на: 26.02.2017, 21:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Печатници, Медиуми / Печатници

Вид на оглас: Се продава


Pnevmatsko rastegnuvanje na sita za sito pecat.
Tel. 070/645-651

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 screenp.b