Logo

AUDI A4 1.9TDI DESEN VOLAN

Број на оглас: 2406309 | Објавен на: 21.03.2017, 22:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Цена: 2.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba doneseno od uk momentalno na bg tabli.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Zvonko