Logo

SEAT TOLEDO 1.9 TDI 110KS 2001G NA DELOVI SE STO VI TREBA

Број на оглас: 2406491 | Објавен на: 08.01.2019, 08:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


SEAT TOLEDO NA DELOVI SE STO VI TREBA 1,9 TDI 110KS.116KS 6BRZ 131KS 90KS SE STO VI TREBA OD DELOVI ZA SEAT TOLEDO I LEON.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 WWW

Потврден огласувач